Срочно!!!!!!! Серед розв’язків рівняння x+3y−21=0 знайди таку пару, яка складається з двох таких

чисел, перше з яких в 4 рази більше другого.Відповідь:пара чисел (;)

Ответы на вопрос

Отвечает Минин Никита.

Ответ:

(12;3)

Объяснение:

х+3у=21

х=4у

4у+3у=21

7у=21

у=21:7

у=3

х=4у=4*3=12