Знайдіть значення функції у = 2х - 1,5, якщо х = 3 це дуже терміново!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Хлудеева Таня.

Ответ:

y=4,5

Объяснение:

y=2*3-1,5=6-1,5=4,5

Отвечает Козырь Илья.

Ответ:

замість х підставити 3

у=2×3-1,5=6-1,5=4,5