ДАМ 50 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Густина сталі дорівнює 7,8 ×103 кг/м3.

Знайдіть масу стале­вого листа розміром 1,5 × 8 ×10–1 × 2 ×10–3 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Нохрин Фёдор.

Відповідь:

Стале­вий лист з такими розмірами має масу 18,72 кг.

Пояснення:

Густина сталі дорівнює 7,8×10^3 кг/м^3. Необхідно знайти масу стале­вого листа розміром 1,5 × 8×10^–1 × 2×10^–3 м.

Довжина дорівнює 1,5 м.

Ширина дорівнює 0,8 м.

Товщина дорівнює 0,002 м.

Розрахуємо об'єм стале­вого листа з такими розмірами:

V = 1,5 × 0,8 × 0,002 = 0,0024 м^3.

Розрахуємо масу стале­вого листа з таким об'ємом:

м = 0,0024 × 7800 = 18,72 кг.