ДАМ 50 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Густина сталі дорівнює 7,8 ×103 кг/м3. Знайдіть масу стале­вого

листа розміром 1,5 × 8 ×10–1 × 2 ×10–3 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Лиза.

Ответ: 18,72 кг

Объяснение:

1,5 × 8 ×10^-1 × 2 ×10^-3 = 2,4 × 10^-3

(2,4 ×10^-3) × (7,8× 10^3) = 18, 72 (кг)