Периметр трикутника дорівнює 48 см, а його сторони відносяться як 7:9:8. Знайдіть сторони

трикутника. У відповідь впишіть значення середньої за величиною сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Лазебник Иван.

Відповідь :

7х+9х+8х=48

24х=48

х=2

одна сторона 7*2=14

друга 9*2=18

третя 8*2= 16

Пояснення: