від пристані за течію річки відправилася на човні група туристів, розраховуючи повернутися через 4

год. Швидкість човна в стоячій воді становить 10км/год,а швидкість течії — 2км/год. На яку найбільшу відстань туристи можуть відплисти від пристані, якщо вони хочуть перед тим, як повертатися, зробити зупинку на 2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бураева София.

Ответ:

1)10+2=12(км.год)

2)12×1=12(км.год)