Відомо, що 3ab^4=5. Знайдіть значення виразу: 1) 1,2Аb^4; 2) 6a^3 b^12


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаревский Никита.

Ответ:

1) 2

2) 27\frac{7}{9}

Объяснение:

3ab^4=5\\ab^4=\frac{5}{3}

1)

1,2ab^4=1,2*\frac{5}{3}=\frac{6*5}{5*3}=2

2)

6a^3b^{12}=6a^3b^{3*4}=6a^3(b^4)^3=6(ab^4)^3=6*(\frac{5}{3} )^3=\frac{6*5^3}{3^3}=\frac{6*125}{27}=\frac{750}{27}=\frac{250}{9}=27\frac{7}{9}