7) (–2m – 3) (5 – m); 2) (m + n) (p – k); 8) (5x2 – x) (6x2 + 4x); 3) (x – 8) (x + 4); 9) (–c –

4) (c3 + 3); 4) (x – 10) (x – 9); 10) (x – 5) (x2 + 4x – 3); 5) (c + 5) (c + 8); 11) (2a + 3) (4a2 – 4a + 3); 6) (3y + 1) (4y – 6); 12) a (5a – 4) (3a – 2).

Ответы на вопрос

Отвечает Петряков Олег.

Відповідь:
Див. нижче.

Пояснення:

7) (–2m – 3)*(5 – m)= -10m + 2m^2 - 15 + 3m = -7m + 2m^2 - 15

2) (m + n)*(p – k)= mp - mk + np - nk

8) (5x^2 – x)*(6x^2 + 4x)= 30x^4 + 20x^3 - 6x^3 - 4x^2 = 30x^4 - 12x^3 - 4x^2

3) (x – 8)*(x + 4)= x^2 + 4x - 8x - 32 = x^2 - 4x - 32

9) (–c – 4)*(c^3 + 3)= -c^4 - 3c - 4c^3 - 12

4) (x – 10)*(x – 9)= x^2 - 9x - 10x + 90 = x^2 - 19x + 90

10) (x – 5)*(x^2 + 4x – 3)= x^3 + 4x^2 - 3x - 5x^2 - 20x + 15 = x^3 - x^2 - 23x + 15

5) (c + 5)*(c + 8)= c^2 + 8c + 5c + 40 = c^2 + 13c +40

11) (2a + 3)*(4a^2 – 4a + 3)= 8a^3 - 8a^2 + 6a + 12a^2 - 12a + 9 = 8a^3 + 4a^2 - 6a + 9

6) (3y + 1)*(4y – 6)= 12y^2 - 18y + 4y - 6 = 12y^2 - 14y - 6

12) a * (5a – 4) * (3a – 2) = (5a^2 - 4a) * (3a - 2) = 15a^3 - 10a^2 - 12a^2 + 8a = 15a^3 - 22^2 + 8a

Якщо відовідь допомогла - не забувайте ставити "Дякую" та Оцінювати.