*СРОЧНО УМОЛЯЮЮЮЮЮ ДАМ 100 балов Знайти основу рівнобедреного трикутника, якщо один із його кутів

дорівнює 120 градусів, а радіус описаного навколо нього кола дорівнює R = 5√3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Основа рівнобедреного трикутника є відрізком, який є основою та медіаною цього трикутника. Медіана ділить основу пополам.

Знаючи радіус описаного навколо трикутника кола (R) та один із кутів (120 градусів), ми можемо використати формулу для обчислення сторін рівнобедреного трикутника за радіусом описаного кола і відомим кутом:

a = 2R * sin(120°/2)

a = 2 * 5√3 см * sin(60°)

sin(60°) = √3/2

a = 2 * 5√3 см * (√3/2)

a = 5 * 3 см = 15 см

Отже, основа рівнобедреного трикутника дорівнює 15 см.