8x³y² (-0,5x²y^5)^3 Спростить вираз​


Ответы на вопрос

Отвечает Модина Анастасия.

Ответ:

Щоб спростити вираз, спробуйте використовувати закони степенів та множення:

8x³y² * (-0.5x²y⁵)³ = 8x³y² * (-0.125x⁶y¹⁵)

Тепер, множимо числа та степені x та y:

8 * (-0.125) = -1

x³ * x⁶ = x^(3+6) = x⁹

y² * y¹⁵ = y^(2+15) = y¹⁷

Отже, спрощений вираз:

-1x⁹y¹⁷