Завдання 22 .Яке рівняння утвориться, якщо обидві частини рівняння 6y=-19.2 поділити на 6 ?

завдання 26.Знайдіть корінь рівняння. а) 3x+5.1=-3,3 б)1\3x-0,4=-3.6 в) - 1\5 x +1.2=-3.4 г) 2x-3 3\4 =-1.35 поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Шкраба Александр.
Завдання 22
6y=-19.2
y=-3,2

завдання 26
a) 3x+5.1=3.3
3x=3.3-5.1
3x=-1.8
x=-0.6

b) 1/3x-0.4=-3.4
1/3x=-3.4+0.4
1/3x=-3
x=-3:1/3
x=-3•3=-9

c) -1/5x+1.2=-3.4
-1/5x=-3.4-1.2
-1/5x=-4.6
x=-4.6:(-1/5)
x=-4.6•(-5)=23

d)2x-3(3/4)=-1.35
2x=-1.35+3(3/4)
2x=-1.35+3.75
2x=2.4
x=2.4/2
x=1.2