СРОЧНО ПОМОГИТЕ 3х – 16 = 8х +19 х + 11 = 17 +2х 2(х-1)+3=7 2(х+3)=15-х 2(х – 4) = 2х - 8


Ответы на вопрос

Отвечает Хныкина Виктория.

Ви задоволені Monica? Так або Ні

Ласкаво просимо назад! Про що б Ви хотіли поговорити?

АПР

What is APR?

APR stands for Annual Percentage Rate. It is the annualized interest rate that includes both the interest rate and any additional fees or costs associated with a loan or credit card.

1. How is APR calculated?

2. What is the difference between APR and interest rate?

3. Why is APR important when comparing loans or credit cards?

4. Does APR affect my monthly payments on a loan?

десяті слів в теперішньому, минулому і майбутнього​

Теперішній час: я пишу повідомлення на комп'ютері.

Минулий час: я вчора готувала обід.

Майбутній час: я завтра буду вчитися на новому курсі.

сделайте синтексичный разбор предложений

І торкнувшись душею дна я у вись зірвалась злетіла.Звелась веселка над пшеничним полем явивши в барвах неповторний світ . Експозиція починається ось тут ліворуч хлопчику .Закоханий я зупинився посеред біло-рожево-блакитного дня.Звичайна хмара сіра і осіння пропише раптом барви золоті .Човна прибило до якогось півострова порослого очеретом .В Олександра Решетняка багаторазового чемпіона України є мрія -створитив Черкасах Академію карате

І торкнувшись душею дна я у вись зірвалась злетіла.

Підмет: я

Присудок: у вись зірвалась злетіла

Додаток: душею дна

Звелась веселка над пшеничним полем явивши в барвах неповторний світ.

Підмет: веселка

Присудок: звелась

Додаток: над пшеничним полем

Додаткові ознаки: явивши в барвах неповторний світ

Експозиція починається ось тут ліворуч хлопчику.

Підмет: експозиція

Присудок: починається

Додаткові ознаки: ось тут ліворуч хлопчику

Закоханий я зупинився посеред біло-рожево-блакитного дня.

Підмет: я

Присудок: зупинився

Додаткові ознаки: закоханий, посеред біло-рожево-блакитного дня

Звичайна хмара сіра і осіння пропише раптом барви золоті.

Підмет: хмара

Присудок: пропише

Додаткові ознаки: звичайна, сіра, осіння, раптом, барви золоті

Човна прибило до якогось півострова порослого очеретом.

Підмет: човна

Присудок: прибило

Додаткові ознаки: до якогось півострова порослого очеретом

В Олександра Решетняка багаторазового чемпіона України є мрія - створити в Черкасах Академію карате.

Підмет: є мрія

Присудок: створити

Додаток: в Олександра Решетняка багаторазового чемпіона України

Додаткова ознака: в Черкасах

3х – 16 = 8х +19

х + 11 = 17 +2х

2(х-1)+3=7

2(х+3)=15-х

2(х – 4) = 2х - 8

3х – 16 = 8х +19

Переносимо всі змінні на ліву сторону, а константи на праву сторону:

3x - 8x = 19 + 16

-5x = 35

Розділяємо обидві частини на -5:

x = -7

х + 11 = 17 +2х

Переносимо змінні на одну сторону, а константи на іншу:

x - 2x = 17 - 11

-x = 6

Множимо обидві частини на -1:

x = -6

2(х-1)+3=7

Розкриваємо дужки:

2x - 2 + 3 = 7

Об'єднуємо константи:

2x + 1 = 7

Віднімаємо 1 від обох частин:

2x = 6

Розділяємо обидві частини на 2:

x = 3

2(х+3)=15-х

Розкриваємо дужки:

2x + 6 = 15 - x

Переносимо змінні на одну сторону, а константи на іншу:

3x = 9

Розділяємо обидві частини на 3:

x = 3

2(х – 4) = 2х - 8

Розкриваємо дужки:

2x - 8 = 2x - 8

Обидві частини рівняння рівні між собою, тому рівняння має безліч розв'язків.