Обчисліть периметр прямокутника сторони якого дорівнюють 3,2см 2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

У вашому випадку:

Довжина = 3,2 см

Ширина = 2 см

Підставимо ці значення у формулу:

Периметр = 2 * (3,2 см + 2 см)

Периметр = 2 * 5,2 см

Периметр = 10,4 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 10,4 см.

Объяснение: