Чи є дана рівність тотожністю 3n - 7(n - 2) + 3(4-2n) = 26-8n (Відповідь: так або ні). Записати

розв'язування у зошит. срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Минина Алена.

Ответ:

Ні. Дана рівність не є тотожністю.

Объяснение:

Чи є дана рівність тотожністю 3n - 7(n - 2) + 3(4-2n) = 26-8n ?

  • Тотожність — це рівність, правильна при будь-яких  значеннях змінних, що входять до неї.

Якщо в дану буквену рівність підставити замість змінних будь-які допустимі значення, то має вийти правильна числова рівність.

Щоб довести тотожність, треба виконати тотожні перетворення однієї або обох частин рівності та отримати ліворуч і праворуч однакові вирази.

Розв'язання

Випишемо окремо ліву частину рівності й  спробуємо довести, що вона дорівнює правій частині.

При розкритті перших дужок знаки поміняємо, оскільки перед дужками знак мінус.

3n - 7(n - 2) + 3(4-2n) = 3n – 7n + 14 +12 – 6n = [Наведемо подібні доданки] = -10n +26

Отримали результат, за якого ліва частина вихідної рівності НЕ дорівнює правій.

26 -10n ≠  26-8n

Отже, вихідна рівність — НЕ Є тотожністю.

Відповідь: НІ

#SPJ1