Розв'язати рівняння (x-5)(x +1+2) = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Руслан.

Ответ:

Для розв'язання рівняння (x - 5)(x + 1 + 2) = 0, спростимо вираз в дужках:

(x - 5)(x + 3) = 0

Тепер використаємо правило нульового добутку, яке говорить, що якщо добуток двох чисел дорівнює нулю, то хоча б одне з цих чисел повинно дорівнювати нулю:

1. x - 5 = 0

x = 5

2. x + 3 = 0

x = -3

Отже, рівняння має два розв'язки: x = 5 і x = -3.