Перетвори одночлен -0,2a³b. 12a8с до стандартного вигляду і назви його коефіцієнт.


Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Илья.

Ответ:

-2,4*a^4*b*c. Коефіцієнт цього одночлена дорівнює -2,4.

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Объяснение:

-0,2а³в * 12а⁸с = (-0,2 * 12) * (а³ * а⁸) * в * с =

-2,4 * а¹¹ * в * с = -2,4а¹¹вс —стандартный вид

-2,4 — коэффициент