4) Разложите многочлен на множители: 5x+ 30xy + x2y+6у2срочно 100балов даю ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дульцев Никита.

Ответ:

Для розкладання многочлена на множники можна використати метод групування членів.

Многочлен: 5x + 30xy + x^2y + 6y^2

Спочатку спробуємо виділити спільний множник з перших двох членів та останніх двох членів:

5x + 30xy = 5x(1 + 6y)

x^2y + 6y^2 = y(x^2 + 6y)

Тепер помітимо, що у другому дужку можна виділити спільний множник x:

x^2 + 6y = x(x + 6y)

Отримали розклад многочлена на множники:

5x + 30xy + x^2y + 6y^2 = 5x(1 + 6y) + y(x^2 + 6y) = 5x(1 + 6y) + yx(x + 6y)

Таким чином, розклад многочлена на множники: 5x(1 + 6y) + yx(x + 6y)

Объяснение:

удачи