321. Знайдіть значення виразу: роспишыте если не сложно ) 1) 0,01а⁴, якщо а 2; -5; 10;2) 5c² - 4,

якщо с = 0,2; -0,1; 0;помогите пожалуйста дам 45 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Адилулы Бакдаулет.

Ответ:

1) 0,01а^4 якщо а=2; -5; 10

0,01×2^4= 0,01×16= 0,16

0,01×(-5)^4= 0,01×625= 6,25

0,01×10^4= 0,01×10000= 100

2)5с^2-4 якщо с=0,2; -0,1; 0

5×0,2^2-4= 5×0,04-4= -3,8

5×(-0,1)^2-4= 5×0,01-4= -3,95

5×0^2-4= 0-4= -4

Отвечает Кустова Александра.

Ответ:

1) 0,16 6,25 100

2) -3,9 -3,95 -4

Объяснение:

1) 0,01a^4, Якщо а=2

Пiдставимо замiсть а значення а=2. Маемо:

0.01a {}^{4}  = 0.01 \times 2 {}^{4}  =  \\  = 0.01 \times 16 = 0.16

Якщо а=-5. Пiдставимо замiсть а значення а=-5

Маемо:

0.01a {}^{4}  = 0.01 \times ( - 5) {}^{4}  =  \\  = 0.01 \times 625 = 6.25

Якщо а=10. Пiдставимо замiсть а значення а=10. Маемо:

0.01a {}^{4}  = 0.01 \times 10 {}^{4}  = \\  =  0.01 \times 10000 = 100

2) 5с^2-4 Якщо с=0,2

Пiдставимо замiсть с значення с=0,2. Маемо:

5c {}^{2}  - 4 = 5 \times (0.2) {}^{2}  -  \\  - 4 = 5 \times 0.02 - 4 =  \\  = 0.1 - 4 =  \\  =  - 3.9

Якщо с=-0,1.

Пiдставимо замiсть с значення с=-0,1. Маемо:

5c {}^{2}  - 4 = 5 \times ( - 0.1) {}^{2}  - \\  -  4 = 5 \times 0.01 - 4 =  \\  =  - 3.95

Якщо с=0

Пiдставимо замiсть с значення с=0. Маемо:

5c {}^{2}  - 4 = 5 \times 0 {}^{2}  - 4 =  \\  = 0 - 4 =  - 4