2) ³ + b³ a a³-b³ 3 ● b-a b+a спростіть вираз ​


Ответы на вопрос

Отвечает Овсейчук Дарья.

Ответ:

Для спрощення цього виразу використовуємо формулу різниці кубів (a³ - b³ = (a - b)(a² + ab + b²)):

a³ - b³ = (a - b)(a² + ab + b²)

Отже, вираз ³ + b³ спрощується до a² - ab + b².