‼️Срочнооо дам 20 балов‼️ Обчисли суму та різницю многочленів: 3а² + 8а - 4 та 3 + 8а - 5a² ​


Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбай Мерейли.

Відповідь:

3a+8a-4+3+8-5a²=-2a+16a-4+3=-2a+17-1

3a+8a-4-3+8-5a²= -2a+16a-4-3-2a+16a-7

Пояснення: