СРОЧНО ПРОШУ ДАЮ 30 баллов Виконайте завдання.1.Перемножте вирази:а) x^2-x і 2x;б)2a-1 і

a-2.2.Спростіть вираз:а) (3-а)а^2-3а^2;б) (x-1)(x^2-2x+2).3. Обчисліть значення виразу:(а+b)(a-b)+b^2, якщо a=0,6;b=0,237.4. Розв'яжіть рівняння:a) 2(x-3)+5(x-2)=12;b) (x-1)(x-3)=x^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

1. а) x^2 - x і 2x:

Перемножимо ці вирази: (x^2 - x) * 2x = 2x^3 - 2x^2.

б) 2a - 1 і a - 2:

Перемножимо ці вирази: (2a - 1) * (a - 2) = 2a^2 - 4a - a + 2 = 2a^2 - 5a + 2.

2. а) (3 - a)а^2 - 3а^2:

Спростимо цей вираз: (3 - a)а^2 - 3а^2 = 3a^2 - a^3 - 3a^2 = -a^3.

б) (x - 1)(x^2 - 2x + 2):

Розкриємо цю дужку: (x - 1)(x^2 - 2x + 2) = x(x^2 - 2x + 2) - 1(x^2 - 2x + 2) = x^3 - 2x^2 + 2x - x^2 + 2x - 2 = x^3 - 3x^2 - 2.

3. Для обчислення значення виразу (а+b)(a-b)+b^2 при a = 0,6 та b = 0,237, підставимо значення:

(0,6 + 0,237)(0,6 - 0,237) + (0,237)^2 = 0,837 * 0,363 + 0,056169 = 0,303831 + 0,056169 = 0,36.

4. а) Розв'яжемо рівняння 2(x-3) + 5(x-2) = 12:

Розкриваємо дужки та спрощуємо рівняння:

2x - 6 + 5x - 10 = 12,

7x - 16 = 12,

7x = 12 + 16,

7x = 28,

x = 28 / 7,

x = 4.

б) Розв'яжемо рівняння (x-1)(x-3) = x^2:

Розкриємо дужки:

x^2 - 4x + 3 = x^2.

Віднімемо x^2 з обох боків:

-4x + 3 = 0.

Перенесемо 3 на інший бік:

-4x = -3.

Поділимо обидва боки на -4:

x = 3/4.