19 3\5-(8 9\20+7 3\10) если можно решить в скобках без целых то пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

Щоб вирішити рівняння, спочатку знайдемо суму чисел у кожних дужках:

8 9/20 + 7 3/10 = 8 + 7 + 9/20 + 3/10

Спочатку знайдемо суму цілих чисел:

8 + 7 = 15

А тепер знайдемо суму дробів суми чисел у дужках:

9/20 + 3/10 = (9*2)/(20*2) + 3/10

= 18/40 + 3/10

= (18 + 12)/40

= 30/40

= 3/4

Тепер підставимо ці значення у початкове рівняння і вирішимо його:

19 3/5 - (8 9/20 + 7 3/10) = 19 3/5 - (15 + 3/4)

= 19 3/5 - 15 - 3/4

Знайдемо різницю цілих чисел:

19 - 15 = 4

А тепер знайдемо різницю дробів:

3/5 - 3/4 = (3*4)/(5*4) - 3/4

= 12/20 - 15/20

= (12 - 15)/20

= -3/20

Таким чином, рішення рівняння 19 3/5 - (8 9/20 + 7 3/10) = 4 - 3/20 = 4 17/20.