(Срочно дам 100 балов)Знайдіть різницю многочленів: 1) 4p³ + 7p³ - p i 2p³ + p 2) m² + 2m - l i m³

+ 2m - 1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горшкова Олеся.

Ответ:

1) Спочатку згрупуємо подібні члени: 4p³ + 7p³ - p - 2p³ + p = (4p³ + 7p³ - 2p³) + (p - p) = 9p³ + 0p = 9p³.

Отже, різниця многочленів 4p³ + 7p³ - p і 2p³ + p дорівнює 9p³.

2) Знову згрупуємо подібні члени: m² + 2m - l - m³ - 2m + 1 = -m³ + m² + 0m - l + 1.

Отже, різниця многочленів m² + 2m - l і m³ + 2m - 1 дорівнює -m³ + m² - l + 1.

Объяснение: