Спрости вираз і знайти його значення 2p3−(p−4+2p3), якщо p=3. Значення даного многочлена

2p3−(p−4+2p3) дорівнює ___ .

Ответы на вопрос

Отвечает Стекольщикова Вита.

2p3- (p-4+2p3).

Множити, додати р і 6р = 7р

6p - (7p-4)

Розкрити дужки і змінити знак кожного члена, так як зліва дужок знак віднімання

6p -7р +4

Відняти: 6р -7р = -р.

-р +4

Підставити значення

-3 +4 = 4-3 = 1

Відповідь: 1