6. Відомо, що 3 < x < 5, i 6 < y < 7. Оцініть значення виразу 3х-у. A) -9 < 3x - y

< 2 Б) 2 < 3x-у ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ян.

Відповідь

Для оцінки значення виразу 3x - y, давайте підставимо максимальні та мінімальні значення для x та y, які нам відомі.

Мінімальне значення 3x - y виникає, коли x = 3 та y = 7:

3x - y = 3(3) - 7 = 9 - 7 = 2.

Максимальне значення 3x - y виникає, коли x = 5 та y = 6:

3x - y = 3(5) - 6 = 15 - 6 = 9.

Отже, ми можемо сказати, що значення виразу 3x - y лежить у діапазоні від 2 до 9:

2 ≤ 3x - y ≤ 9.

Тому відповідь A) неправильна, і правильна відповідь буде:

2 ≤ 3x - y ≤ 9.