1. Знайдіть значення виразу x²-2/ 7x якщо х =4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Объяснение:

Для знаходження значення виразу (x² - 2) / (7x), коли x = 4, підставимо x = 4 у вираз:

(x² - 2) / (7x) = (4² - 2) / (7 * 4)

Тепер обчислімо чисельник:

(4² - 2) = (16 - 2) = 14

Тепер підставимо це значення виразу в знаменник:

(14) / (7 * 4)

Розглядаємо знаменник:

7 * 4 = 28

Зараз обчислимо остаточний вираз:

(14) / 28 = 1/2

Отже, значення виразу (x² - 2) / (7x), коли x = 4, дорівнює 1/2.