Лев біг до пункту Б зі швидкістю 100км/ч а вовк з А пункту зі швидкістю 75 км/ч вони зустрілися

після того як вовк пробіг вовк вже 3 год. Через який час лев зустрів вовка якщо початкова відстань між ними була 487000 м плюс половина кілометра.. помогите пжж!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Плющев Юрий.

Відповідь:

Спершу знайдемо відстань, яку пройшов вовк, поки лев біг до пункту Б протягом 3 годин:

Відстань = Швидкість x Час

Відстань вовка = 75 км/год x 3 год = 225 км

Тепер ми знаємо, що вовк пройшов 225 км.

Початкова відстань між левом і вовком була 487,000 м + 0.5 км = 487,500 м (оскільки 0.5 км = 500 м).

Тепер ми можемо визначити відстань, яку залишилося пройти левові до зустрічі з вовком:

Відстань до зустрічі = Початкова відстань - Відстань вовка

Відстань до зустрічі = 487,500 м - 225,000 м = 262,500 м

Тепер ми можемо знайти час, за який лев зустріне вовка:

Час = Відстань / Швидкість

Час = 262,500 м / 100 км/год = 2625 год

Отже, лев зустріне вовка після приблизно 2625 годин або 109 днів і 9 годин (оскільки 1 доба має 24 години).

Пояснення: