Спростіть вираз 0,4x²y•(-5xy⁵)² ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Абусяев Рафаэль.

Відповідь:

Для спрощення виразу, помножимо числа та обчислимо степені змінних:

0,4x²y(-5xy⁵)²= 0,4x²y × 25x²y¹⁰ = 10x⁴y¹¹

Отже, спрощений вираз: 10x⁴y¹¹.

Постав Кращу відповідь(коронку)

Будь ласка!!!

Отвечает Бугай Ілля.

Ответ:

Для спрощення цього виразу обчислимо кожну з частин окремо.

0,4x²y:

Помножимо коефіцієнт 0,4 на x² на y:

0,4*x²*y = 0,4x²y

(-5xy⁵)²:

Зводимо в квадрат кожен із членів цього виразу:

(-5)² * x² * (y⁵)² = 25x²y¹⁰

Тепер, помножимо обидва отримані значення:

0,4x²y * 25x²y¹⁰ = 10x² * y * y¹⁰ = 10x²y¹¹