Спростіть вираз (2/m-3n)-(12n/m^2-9n^2)+(2/m+3n) і знайдіть його значення, якщо m=0,8, n=-0,1


Ответы на вопрос

Отвечает Голибов Парвиз.

Відповідь:Давайте спростимо вираз і підставимо значення m та n:

(2/m - 3n) - (12n/m^2 - 9n^2) + (2/m + 3n)

Підставимо значення m і n:

(2/0.8 - 3(-0.1)) - (12(-0.1)/0.8^2 - 9(-0.1)^2) + (2/0.8 + 3(-0.1))

Розрахунки:

(2/0.8 - 3(-0.1)) = (2.5 + 0.3) = 2.8

(12(-0.1)/0.8^2 - 9(-0.1)^2) = (1.5 - 0.09) = 1.41

(2/0.8 + 3(-0.1)) = (2.5 - 0.3) = 2.2

Тепер обчислимо вираз:

2.8 - 1.41 + 2.2 = 3.59

Отже, значення виразу при m = 0.8 та n = -0.1 дорівнює 3.59.

Пояснення:

Отвечает Муратов Ренат.

Прости но мне очень нужны баллы так что пишу это