Достатній рівень (3 бали) 7. Розв'яжіть рівняння: 1)2(x−6)+4 x=5x − (8 − x); 2x+3 4 2) *+1 12 -1=

5r|= 9

Ответы на вопрос

Отвечает Недобой Дмитрий.

Відповідь:

1) Щоб розв'язати рівняння, спочатку спростимо обидві його частини:

2(x - 6) + 4x = 5x - (8 - x)

2x - 12 + 4x = 5x - 8 + x

6x - 12 = 6x - 8

На цьому етапі помічаємо, що усі змінні (x) зникли з рівняння. Це означає, що рівняння не має розв'язків. Відповідь: рівняння не має розв'язків.

2) Щоб розв'язати рівняння, спочатку спростимо обидві його частини:

(2x + 3) / (4/12) - 1 = 5r / 9

(2x + 3) / (1/3) - 1 = 5r / 9

(2x + 3) * 3 - 1 = 5r / 9

6x + 9 - 1 = 5r / 9

6x + 8 = 5r / 9

На цьому етапі ми не можемо далі спростити рівняння, оскільки воно містить дві змінні (x і r). Тому ми не можемо знайти конкретні значення x і r. Відповідь: рівняння не має єдиного розв'язку.