135. Для якого значення ь коренем рiвняння: 1) 3bx = -24 е число -4; 2) (2b-5)x= 45 є число 3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Алина.

Ответ:

1 )

b =  - 2

2)

b =  \frac{115}{37}

Объяснение:

1) Пiдставимо значення кореня x = -4 у рiвняння

3bx =  - 24

Маемо:

3b4 =  - 24

12b =  - 24

b =  - 24 \div 12

b =  - 2

2) Пiдставимо значення кореня x = 37 y рiвняння

(2b - 5)x = 45

(2b - 5) \times 37 = 45

74b - 185 = 45

74b = 45 + 185

74b = 230

b = 230 \div 74

b =  \frac{230}{74}

b =  \frac{115}{37}