Чи є число 2 корнем многочлена:1)х3-х2+х. 2) х3+3х2-х-14


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Захар.

Ответ:

Щоб знайти корінь многочлена, потрібно підставити це число (у цьому випадку, число 2) у многочлен і перевірити, чи отримуємо нуль:

Для многочлена х³ - х² + х:

Підставляємо х = 2:

2³ - 2² + 2 = 8 - 4 + 2 = 6.

Отже, 2 не є коренем цього многочлена.

Для многочлена х³ + 3х² - х - 14:

Підставляємо х = 2:

2³ + 3(2)² - 2 - 14 = 8 + 12 - 2 - 14 = 4.

Отже, 2 не є коренем цього многочлена.

Объяснение: