Знайди значення виразу: a2 - 3a, якщо a = 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Бобровський Бодя.

Відповідь:Для знаходження значення виразу a^2 - 3a, коли a = 5, просто підставимо значення a вмісце букви a у вираз:

a2 - 3a = (5)^2 - 3 * 5

Тепер обчислимо вираз:

(5)2 - 3 * 5 = 25 - 15 = 10

Отже, значення виразу a2 - 3a, коли a = 5, дорівнює 10.

Пояснення:

Отвечает Мясникова Дарья.
5*2-3*5=-5 надеюсь правильно