|8-5x|=18 решите пж 15 балов даю


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

| 8 - 5х | = 18

Використовуючи означення модуля, перепишіть рівняння з модулем у вигляді двох окремих рівнянь

8 - 5х = 18

8 - 5х = -18

Розв'яжіть рівняння

х = -2

х = 5,2

Відповідь: х = -2, х = 5,2