Молода людина викурює в день пачку цигарок за ціною 34грн. Який відсоток свого місячного заробітку

він витрачає на цигарки, якщо він заробояє 15000грн. на місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежелева Анна.

1) 34*30=1020  (грн) - витрачае людина на сигарки в мiсяць

2) 1020/15000*100=0.068*100=6.8 %

Ответ: 6.8% тратить человек на сигареты.