Скільки гр. солі потрібно добавити до 500 г води щоб одержати 20% розчину. РОЗВЯЖИТЕ ПЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Александр.

Відповідь:

х- m(солі)

х+500 =m(розчину)

20= x*100/(x+500)

20x+10000=100x

20x-100x=10000

80x=10000

x=10000/80=125г

Пояснення: