1. Для учнів 7 класу купили 30 квитків у філармонію за ціною 10 грн і 15 грн. За всі квитки

заплатили 345 грн. Скільки купили квитків за ціною 10 грн і скільки - за ціною 15 грн? (Нехай квитків за ціною 10 грн купили Х штук, а за ціною 15 грн - У штук. Тоді…) помогите плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Илюха.

Объяснение:

х+у=30

10х+15у=345 (система)

у=30-х

10х+15(30-х)=345

а далі просто розв'язуєш рівняння, знаходиш х і у