7.ВДОМО, що Ня вира 8. Олена планує купити 12 зошитів у клітинку й 10 зошитів у лінійку. Ціна

зошита в клітинку не перевищує 8 грн, у лінійку - 5 грн. Доведіть, що Олені на всю покупку вистачить 125 грн, ураховуючи, що дівчина скористається карткою магазина, яка надає право на знижку 15%. DO​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Ксения.

Объяснение:

1) 12 * 8 = 96 (грн) - максимальная стоимость 12 тетрадей в клетку

2) 10 * 5 = 50 (грн) - максимальная стоимость 10 тетрадей в линейку

3) 96 + 50 = 146 (грн) - максимальная стоимость всей покупки

15% = 15 : 100 = 0,15

4) 146 * 0,15 = 21,9 (грн) - скидка 15%

5) 146 - 21,9 = 124,1 (грн) - заплатит за всю покупку

124,1 < 125, значит 125 грн ей хватит, чтобы заплатить за всю покупку