Розв'яжіть задачу. Олена планує купити 12 зошитів у клітинку й 10 зошитів у лінійку. Ціна зошита

в клітинку не перевищує 8 грн, у лінійку-5 грн. Доведіть, що Олені на всю покупку вистачить 125 грн, ураховуючи, що дівчина скористається карткою магазина, яка надає право на знижку 15%. (задача по темі"Додавання та множення числових нерівностей. Оцінювання значення виразу"

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Дмитрий.

якщо 8*12=96-вартысть зошитыв в лыныйку  10*5=50-вартысть зошитыв  в клытинку тоды 96+50= 146 грн тоды 146-15%=124грн