було придбано 32 зошити в клітинку та лінійку на суму 65 грн. 60 коп . Зошит у клітинку коштує 2

грн .20 коп.А в лінійку -1 грн. 80 коп. Скільки зошитів в клітинку і скільки в лінійку було придбано?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Максим.

Пояснення:

65 грн 60 коп.=65,6 грн.    2 грн 20 коп.=2,2 грн.    1 грн 80 коп.=1,8 грн.

Нехай кількість зошитів в клітинку дорівнює х, а кількість зошитів

в лінійку дорівнює у.       ⇒

\left \{ {{x+y=32} \atop {2,2*x+1,8*y=65,6\ |*10}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{y=32-x} \atop {22x+18*(32-x)=656}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{y=32-x} \atop {22x+576-18x=656}} \right. \\\\\left \{ {{y=32-x} \atop {4x=80\ |:4}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{y=12} \atop {x=20}} \right. .

Відповідь: було придбано 20 зошитів в клітинку та 12 зошитів

в лінійку.