На 44 грн було придбано 25 зошитів у клітинку і лінійку. Вартість зошита в лінійку 1 грн 70 коп., а

в клітинку 1 грн 80 коп. По скільки зошитів кожного виду придбали?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюленёв Денис.

Пусть х - тетради в клетку, тогда (25 - х) - тетради в линейку. Стоимость 25 тетрадей 44 грн. Уравнение:

1,8 · х + 1,7 · (25 - х) = 44

1,8х + 42,5 - 1,7х = 44

1,8х - 1,7х = 44 - 42,5

0,1х = 1,5

х = 1,5 : 0,1

х = 15 - тетради в клетку

25 - 15 = 10 - тетради в линейку

Вiдповiдь: 15 зошитів в клітинку і 10 зошитів в лінійку.