Петро купив 24 зошити, причому зошитів у лінійку він купив на 6 більше, ніж у клітинку. Скільки

зошитів кожного виду купив Петро? Нехай було x зошитів у клітинку. Яке з наступних рівнянь є математичною моделлю ситуації, описаної в задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнова Софья.

Ответ:

9 в клітинку, 15 у лінійку

Рівняння: 2x+6=24

Объяснение:

Якщо в клітинку x, тоді в лінійку x+6, звідси:

x+x+6=24

2x+6=24 - модель математичного рівняння ( рівняння лінійне)

Розв'яжемо рівняння:

2x=18

x=9 (за умовою - це в клітинку), тоді

24-9=15 (в лінійку)