Срочно 30 балів Петро купив 45 зошитів причому зошитів у лініку він купив на 7 більше ніж у

клітинку скільки зошитів кожного виду купив Петро?

Ответы на вопрос

Отвечает Shamritskaya Anna.

Составим уравнение:

x + x + 7 = 45

2х + 7 = 45

2х = 45 - 7

2х = 38

х = 38 : 2

х = 19 – тетрадей в клетку

19 + 7 = 26 – тетрадей в линию.

Ответ: 19 – клетка; 26 – линия.