6. Одна сторона трикутника дорівнює 50 мм, довжина другої сторони становить 3/5 довжини першої, а

довжина третьої сторони становить 120% довжини другої. Знайдіть периметр iншого трикутника, кожна сторона якого на 20% бiльша, нiж відповідна сторона даного трикутника. Відповідь запишіть у сантиметрах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Дарья.

Ответ:        13,92 см.

Объяснение:

ABC - треугольник со сторонами

a=50 мм;

b равна 3/5 от 50 =>  50*3/5 = 30 мм  

с равна 120% от 30 мм => 30*1.2 = 36 мм

********************

A1B1C1 - другой треугольник  стороны которого на 20% больше соответствующей стороны треугольника ABC

a1 = 50+50*0.2 = 50+10 = 60 мм = 6 см.

b1 = 30+30*0,2 = 30+6 = 36 мм = 3,6 см.

c1 = 36+36*0,2 = 36+7,2 = 43,2 мм = 4,32 см.

Периметр P(A1B1C1)  = a1+b1+c1 = 6+3.6+4.32 = 13,92 см.