Сергійко зібрав у 3 рази більше яблук, ніж Оксанка. Скільки кілограмів яблук зібрала Оксанка, якщо

вона зібрала на 24 кг менше, ніж Сергійко? Нехай Оксанка зібрла х кг яблук. У якому випадку рівняння складене правильно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Ульяна.

Ответ:

3х-24=х

Объяснение:

3х-24=х

2х=24

х=12 - зібрала Оксанка.

12*3=36 - зібрав Сергійко.

постав кращу відповідь будь ласка