Кілограм огірків на 0,8 грн дешевший від кілограма помідорів. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо

за 3,2 кг помідорів заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Федя.

Объяснение:

Позначимо ціну 1 кг помідорів як х грн. Тоді ціна 1 кг огірків буде (x - 0.8) грн.

За 3,2 кг помідорів заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків, тому маємо рівняння:

3.2 * x = 3.6 * (x - 0.8)

Розкриваємо дужки:

3.2 * x = 3.6 * x - 2.88

Переносимо всі члени з x на одну сторону:

3.6 * x - 3.2 * x = 2.88

0.4 * x = 2.88

Розділяємо обидві частини на 0.4:

x = 2.88 / 0.4

x = 7.2

Отже, ціна 1 кг помідорів дорівнює 7.2 грн.