Відомо, що 9>n<10 і 3m<6 Оцінити: 1)3n+m 2) n- 1/3m 3) n*m 4) n-m


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

Ответ:

Давайте оцінимо вирази, використовуючи надані обмеження:

1) 3n + m:

Знаючи, що 9 < n < 10 і 3m < 6, ми можемо найменше значення n і m, яке відповідає цим обмеженням, і взяти їх для оцінки:

- Найменше n: n = 9

- Найменше m, яке задовольняє 3m < 6: m = 2

Тепер обчислимо вираз: 3n + m = 3 * 9 + 2 = 27 + 2 = 29.

2) n - (1/3)m:

Знову ж таки, візьмемо найменше значення n і m, які відповідають обмеженням:

- Найменше n: n = 9

- Найменше m: m = 2

Тепер обчислимо вираз: n - (1/3)m = 9 - (1/3) * 2 = 9 - (2/3) = 27/3 - 2/3 = 25/3.

3) n * m:

Візьмемо найменше значення n і m:

- Найменше n: n = 9

- Найменше m: m = 2

Тепер обчислимо вираз: n * m = 9 * 2 = 18.

4) n - m:

Знову ж таки, візьмемо найменше значення n і m:

- Найменше n: n = 9

- Найменше m: m = 2

Тепер обчислимо вираз: n - m = 9 - 2 = 7.

Отже, оцінки виразів будуть:

1) 3n + m = 29

2) n - (1/3)m = 25/3

3) n * m = 18

4) n - m = 7.

Объяснение:

5 звезда будь ласка