Знайти значення одночлена при даних значення зміних 2x²y³ , при x= -0.5 у= -2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдраимова Адель.

Ответ:

2.(-0.5)²×(-2)³=0.25×2×(-8)= 0.5 ×(-8)=-4