Турист перші 4 год ішов пішки зі швидкістю 4 км/год, а потім 2 год плив на човні зі швидкістю 12

км/год. Яка довжина шляху, що подолав турист? Яка середня швидкість руху туриста? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Никита.

Ответ:

247

Объяснение:

21÷11=17•8=34÷50=90+40=140•60=247