Відомо, що х - 1/х = 2. знайдіть значення виразу​


Ответы на вопрос

Отвечает Ремизова Лера.

Ответ:

Объяснение:

\frac{x-1}{x}=2        ODZ: x≠0

\frac{x-1}{x}=2  | *x

x-1=2x

-1=2x-x

x=-1